O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów nastawionych na szybkość działania i indywidualne podejście do Klienta.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w prowadzonej działalności i oczekujesz prawników z inicjatywą, to właśnie my.  Wiemy jak cenny jest Twój czas, więc nie marnuj go na sprawy, którymi zajmiemy się za Ciebie. Nasi radcowie prawni i adwokaci zapewnią profesjonalną obsługę prawną dopasowaną do Twoich potrzeb.

logo_kirp

Jesteśmy członkami
KRAJOWEJ IZBY
RADCÓW PRAWNYCH

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów nastawionych na szybkość działania
i indywidualne podejście do Klienta.

Marcin Chmielewski

Radca Prawny

Założyciel Kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Do zakresu jego specjalizacji należy szeroko rozumiane prawo gospodarcze i cywilne, w tym prawo spółek, prawo własności intelektualnej, restrukturyzacja przedsiębiorstw, prawo kontraktowe, postępowania odszkodowawcze, a także prawo rolne, windykacja należności oraz postępowania w sprawie kredytów denominowanych i indeksowanych do walut obcych. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, jak również prowadzi sprawy osób prywatnych. Na różnych etapach swojej praktyki zawodowej obsługiwał przedsiębiorców działających w różnych branżach, a także z sukcesami prowadził liczne postępowania sądowe reprezentując interesy Klientów indywidualnych, m.in. w sprawach z zakresu obrotu nieruchomościami, prawa spadkowego i rodzinnego. Biegle włada językiem angielskim. Może występować jako mediator bądź arbiter. Od 2016 roku sędzia Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Arkadiusz Balcerowicz

Radca Prawny

Radca prawny współpracujący z kancelarią. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w negocjacjach i procesach z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich i kosmetycznych, zagadnieniach branży kosmetycznej i lekarskiej oraz z zakresu praw pacjenta, obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek, prawie konkurencji, w tym powództwach z tytułu czynów nieuczciwej konkurencji, dochodzeniu roszczeń ze stosunku pracy, opiniowaniu oraz opracowaniu umów sponsoringu. Może występować jako mediator bądź arbiter.

Michał Hirniak

Adwokat

Adwokat Michał Hirniak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Obronił pracę magisterską traktującą o radzie nadzorczej w spółce akcyjnej napisaną pod kierownictwem prof. zw. dra hab. Bronisława Ziemianina. Odbył aplikację adwokacką zakończoną pozytywnym złożeniem egzaminu adwokackiego, zdobywając jednocześnie doświadczenie w renomowanych poznańskich kancelariach. Aktualnie wpisany jest na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Szczecinie i prowadzi Kancelarię Adwokacką w Stargardzie.

Michał Arendt

Radca prawny